• Phone: 86-0755- 85275761
 • E-mail: sales@gtpcb.com

  What we are capable of PCB Manufacturing & PCB Assembly?

  Products cover more than 100 countries and regions in the world 
  • Fabrication PCB

   Fabrication PCB

   3/3mils Mutilayers/HDI/Rigid-Flex/Hard Gold Plating
  • Kuvendi PCB

   Kuvendi PCB

   9 fully integrated SMT Line/0201SMD/0.12mm BGA/POP/FPC SMD
  • Test elektrike

   Test elektrike

   Programming/In-circuit Test/Function Test/Burn In Test
  • Box-Building

   Box-Building

   Plastic&Metal parts sourcing/Leading-edge box build service

  Produkte & Sherbime

  Products are exported all over the world

  Rreth nesh

  More than 14 years focus on PCB Fab

  Golden Triangle PCB & Technologies Ltd, u themelua në vitin 2004 si një prodhues të plotë të shërbimit PCB specializuar në përzierje të lartë, të ulët / volum të mesme dhe prototipa të shpejta kthesë për R & D. Prodhimet tona janë përdorur gjerësisht në telekomunikacionit, aplikim kompjuterik, kontrollin e industriale, të lartë - fund elektronikës të konsumit, trajtim mjekësor, produkt ushtarak etj Si dhe, për të furnizuar vlerën e shtuar, ne gjithashtu mund të ofrojë shërbime EMS, duke siguruar nga dega e kompanisë tonë në Wuhan , Hubei Province.

  We are PCB Fab+EMS Provider

  Products cover more than 100 countries and regions in the world
  • Një Materiale +

   Një Materiale +

   High class PCB laminates/Original electronic components/Other parts
  • avancuara Facilities

   avancuara Facilities

   Panasonic SMT mounter(75,000chips/hr)/x-Ray/AOI/Automatic programming/Electrical test
  • 3 Critical QC

   3 Critical QC

   Incoming material/In-process quality control/Outgoing quality assurance
  • 100% Test

   100% Test

   All boards will be tested (ICT/FCT/Temp./Humidity/Drop/Vibration) before delivery.

  Partners besuar

  Produktet e mbuluar më shumë se 100 vende dhe rajone në produktet e botës të mbulojë më shumë se 100 vende dhe rajone në botë
  • byd
  • tridonic
  • candy
  • magna
  • Fiberhome
  • HUAWEI
  • sanmina
  • sunright
  • GM