PCB Prodhim - Golden Triangle PCB & Technologies Co., Ltd
 • Phone: 86-0755- 85275761
 • E-mail: sales@gtpcb.com

  PCB Prodhim

   

  PCB Ekspertët ofrojnë PCB lira për sasi aq pak sa 1 copë të larta deri në 5000 copë. Përveç kësaj, designers tona PCB duken mbi çdo dizajn për gabimet e mundshme. Ky shërbim nuk mund të gjenden në shumicën e shtëpive PCB trillim. Gjithashtu, ne ndjekim manufacturingworkflow shumë të rreptë PCB për të siguruar ofrimin me cilësi të lartë. Golden Triangle Klientët PCB vijnë nga një larmi të madhe të industrive dhe segmentet e biznesit, të tilla si gjysmëpërçues, ndërmarrje informatikë, rrjeteve dhe telekomunikacionit, tregjet pa tel, mjekësore dhe biologjike, industriale dhe sistemet e ngulitur, ruajtjen e rrjetit, automobilave elektronike, lodra dixhitale, instrumente laboratorike, etj Kjo është arsyeja pse ju mund të mbështetet në PCBAmanufacturing dhe kuvendit PCB tona të shërbimeve. Si këtu, ne vend një pjesë të rasteve të konsumatorëve tanë për referencë tuaj. Ne mund të bëjmë se ju imagjinoni. Në përgjithësi, klientët tanë globale kanë përshtypjet e mëposhtme të shërbimeve tona: përgjigje të shpejtë, niveli i çmimeve të arsyeshme, perspektivë e lartë të konsumatorëve, angazhim të cilësisë.

   

  bordet PCB prodhimit

   

  Golden Triangle PCB investuar mbi 10 milionë dollarë për objektet e fabrikës, duke përfshirë PCB dhe PCBA pajisjeve kuvendit (Acid Copper Nëpërmjet-vrimë Plating, CNC shpuese, PCB gravurë Machine, PCB frezë, Surface Mount Machine, reflow furrë, Inspektimi Automated optik (AOI) , Vala bashkim) dhe një sistem shkencor i menaxhimit, përmes të cilit PCB dhe kuvendit PCB tuaja kërkesa mund të plotësohen në cilësi të lartë dhe përputhje të standardeve ndërkombëtare.

  Electronics kontakt quajtur Nod tani!

  Aftësitë PCB Prodhim

  • Madhësia më e vogël stërvitje prej 0.1mm (~ 4mil)
  • Nga 1 deri ne 36 shtresa
  • Ngurtë (standard FR4), Flex, alumini mbështetur.
  • FR4 *, Rogers, Duriod, Polyimide, CEM1,3, etj
  • PCB trashësi Fabrication duke filluar nga ora 8mil për ngurtë dhe 0.2mm për Flex.
  • 0.4 ounce në 4 ons bakrit
  • Trace Minimum / Hapësirë ​​e 3mil.
  • Përfundon përfshijnë; zhytje Gold, Silver, Tin, hasl Lead pa pagesë dhe OSP.
  • Ngjyra të përfundojë Bordit; Jeshile, Blu, I zi, Yellow, Red, White.

  Ne zgjidhni një copperplate + të klasës për të siguruar ecurinë e qëndrueshme (e përgjithshme FR-4) të fabrikimit PCB. Gjatë procesit të prodhimit PCBA, linjat plating automatike bakrit dhe me shpejtësi të lartë makinat e shpimit (markë: Tmax) për të bërë saktësisë dhe të ofrimit të shpejtë garantuar. Të gjithë bordit qark të shtypura do të zbulohet me anë të makinave të avancuara automatike hetim fluturues (ose kornizë provë) në fazat e mëvonshme për të siguruar që çdo PCB është në rregull nga qarqet e brendshme në formën e jashtme. Me fazën fillestare të projektimit PCB, koha është gjithmonë shumë e rëndësishme. Jonë e shpejtë të kthehet për prototyping kuvendit PCB, ECO (Inxhinieri ndryshimit urdhërave) dhe BGA reballing / Rework shërbime sjell kohën tuaj të çojë me lidhje më të lartë, nuk ka volum të rendit rëndësi (sa më pak si një copë). 20 orë PCB Mostra Shërbimi ynë ekspres ka qenë tashmë një mbrojtës i jetës për shumë skuadra të mëdha të projektimit të produktit të cilat përballet afate strikte. inxhinier ynë do të ndjekin të rreptë dhe të rafinuar punës PCBA për të kryer procesin e prodhimit PCB dhe kuvendit PCB. bordet tona PCBA janë shërbyer gjerësisht për klientët e një shumëllojshmëri të industrive, të tilla si automobil, mjekësore dhe shëndetësore, kartën e sistemit, dhe elektronikës të konsumit. Në përgjithësi, ne përmbushim standardet e menaxhimit të cilësisë ISO dhe IPC-A-610E gjithë fazave të materialeve hyrëse, shtypjen ekran, SMT, Aoi, IPQC, dip dhe provë PCBA. Në përgjithësi, prototip juaj PCB mund të shërbehet mirë nga ne. Që nga viti ne kemi marrë produktin hartuar zgjidhje tuaj, të gjithë procesin e mëvonshme do të kontrollohet nga të menaxhimit të rreptë punës tonë PDCA. inxhinierët tanë të përkushtuar do të komunikojë me kohë me ju dhe për të zgjidhur ndonjë problem. Për më tepër, globale PCBA kapacitetet tona prodhuese mund të zvogëlojë koston tuaj përtej pritjeve dhe pa ndonjë sherr. Ne do të jetë më i mirë prodhues PCB dhe kuvendit PCB partneri juaj.

   

  laminat PCB

   

  (Për më shumë foto klikoni këtu)

  PCB Prodhim Kontrolli i cilësisë

  Ne të zgjedhin furnizuesit të lartë fletë për të siguruar punën e qëndrueshme (e përgjithshme FR-4). Gjatë procesit të prodhimit, linjat plating automatike bakrit dhe me shpejtësi të lartë makinat e shpimit (markë: Tmax) për të bërë saktësisë dhe të ofrimit të shpejtë garantuar. Të gjithë bordit qark të shtypura do të zbulohet me anë të makinave të avancuara automatike hetim fluturues (ose kornizë provë) në fazat e mëvonshme për të siguruar që çdo PCB është në rregull nga qarqet e brendshme në formën e jashtme.

  Prodhim Various PCB

  Ne kemi investuar mbi 10 milionë dollarë në pajisje PCB, duke përfshirë linjat e galvanizuar, makinat e shpimit, hetim fluturues, Screener tekst etj Të gjitha këto janë për të ju ofruar aftësinë e mujore 15.000 metra katrore prodhimit PCB, i cili është i zbatueshëm për urdhërat e vogël-mesme-mëdha të biznesit . Në mënyrë që të përmbushë një shumëllojshmëri të kërkesave treg, ne kemi bërë jashtë zgjidhje të prodhimit të ndryshme për këto lloje PCB. Në këtë mënyrë, ne mund të arrijë deri me nevojat e konsumatorëve zgjerimin përmes shërbimeve tona fleksibël.

  Fleksibile të prodhimit qark të shtypura prodhimit HDI PCB Aluminum prodhuese PCB
  Ngurtë prodhimit përkul PCB Carbon prodhimit ink PCB Blind varrosur nëpërmjet prodhimit PCB
  Heavy bakrit prodhuese PCB prodhimit rezistencë e plotë PCB Burn në prodhim PCB bordit
  Mil-spekulim prodhuese PCB prodhimit të automobilave PCB Rrjeti prodhuese PCB komunikimi
  prodhimit backplane PCB Lead prodhimit lirë PCB me kosto të ulët të prodhimit PCB
  4 Shtresa e prodhimit PCB 6 Shtresa e prodhimit PCB 8 Shtresa e prodhimit PCB

  Pasi të keni përfunduar procesin e prodhimit PCB, tani është koha për të përgatitur materialet hyrëse sipas listës BOM dhe të fillojnë deri në fazën e montimit PCB ose kontrolloni përsëri dizajnin PCB. Gjithashtu për më shumë detaje, ju mund të shqyrtojë më shumë shërbimet tona.

  Electronics kontakt quajtur Nod tani!